Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Jak zostać elektromonterem p/z?

Nie wiesz gdzie zamieścić swój post? zamieść go w tym dziale, a moderatorzy lub inni użytkownicy forum, przeniosą go w odpowiednie miejsce.

Re: Jak zostać elektromonterem p/z?

Postprzez Ajpier » 16 Cze 2017, 19:20

Idź do kierownika docelowego oddziału i pogadaj z nim. On pogada z szefem i będziesz wiedział na czym stoisz.
Dziś mi się nie chce.
Awatar użytkownika
Ajpier
Moderator
Moderator

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
    Windows Firefox

Reklama

Postprzez zkazik » 23 Cze 2017, 04:59

Jeden powiedział że nie ma szans a drugi nazwijmy to jest "średnio zainteresowany". Jak to wygląda z przeniesieniem na inny ruch kopalni jeżeli na innym ruchu bym przekonał kierownika? Lub jak przeskoczyć kierowników i trafić na te oddziały?
Ostatnio edytowany przez zkazik, 23 Cze 2017, 05:00, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
zkazik
Nowy na forum
Nowy na forum

Autor tematu
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
    Windows Chrome

Postprzez zyga » 06 Lip 2017, 11:56

Miałem tak samo ,powiedzieli mi wprost że po szkole bez doświadczenia nie mam szans . Ale się nie podałem ,dalej robiłem na górniczym ale zapisywałem nazwy urządzeń z którymi się spotykałem zdobywałem schematy pomagałem elektrykom podczas dokładek i awarii zasypywałem ich setkami pytań .Dowiedziałem się o tym forum oraz zdobyłem prywatny numer telefonu legendarnego Druida z KWK BRZESZCZE i po pół roku kierownik elektryków wezwał mnie na rozmowę gdzie mnie strasznie przemaglował i on wraz z głównym załatwili przeniesienie .
Awatar użytkownika
zyga
Nowy na forum
Nowy na forum

Podziękował : 1 raz
    Windows XP Firefox

Postprzez Yzut » 07 Lip 2017, 21:10

zkazik napisał(a):Jak ugryźć temat przeniesienia na odział elektryczny?(Najlepiej na odział MEUD2 lub MEUD1)
Iść do kierowników z tych oddziałów czy od razu do nadsztygara?Brać ksera wszystkich papierów i świadectw pracy czy poprostu iśc pogadać i zobaczyć co powie? Z tego co wiem to na kopalni są braki na oddziałach pozaprzodkowych u elektryków a bym wolał iść na ściane lub przodek...

Czyżby to o kopalnię Piast chodziło? :)
Jeśli nie umiesz czegoś naprawić, to zepsuj to tak aby następny po tobie też sobie nie poradził ;-)
Awatar użytkownika
Yzut
Administrator
Administrator

Miejscowość: Tychy
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
    Windows 7 Chrome

Postprzez zkazik » 12 Lip 2017, 18:54

Nie o Piasta ;)
Ciężko zdobyć schematy i się czegoś dowiedzieć od elektryka jak łazi się miesiąc do spągowania i stawiania stojaków lub porządków ze złomem w brygadzie 2-3 osobowej od siebie z oddziału...
Awatar użytkownika
zkazik
Nowy na forum
Nowy na forum

Autor tematu
Podziękował : 0 raz
    Windows Chrome

Poprzednia

Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklama