Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Potwierdzenie hamulców w ATUT

Dział przeznaczony na informacje dotyczące awarii automatyki. Jak naprawić, co pominąć itd.

Potwierdzenie hamulców w ATUT

Postprzez PSN28 » 06 Gru 2017, 15:59

Witam chciałbym przedstawić mój problem z potwierdzeniem hamulców w systemie ATUT. Ktoś pdobno na innej zmianie je zmostkował.
Załączyłem również rysunek skrzynki Eltel midi. Problem polega na tym że w sterowniku cały czas świeci na czerwono potwierdzenie hamulców. W systemie nie ma czegoś takiego jak mostkowanie potwierdzenia. Więc stwierdziłem że zmostkowane jest potwierdzenie w tej skrzynce eltel midi ale wg mojego uznania jest wszystko w porządku.
Załączniki
potwierdzenie hamulców.gif
(5.94 KiB) Jeszcze nie pobierano
Awatar użytkownika
PSN28
Przyjaciel
Przyjaciel

Autor tematu
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
    Windows 7 Chrome

Reklama

Re: Potwierdzenie hamulców w ATUT

Postprzez ferro » 01 Sty 2018, 22:42

Czy hamulce działają poprawnie?Dioda z potwierdzenia na sterowniku miga na czerwono? Jaki jest sterownik MPS czy CUKS 5 ? W obu sterownikach jest tryb bez hamulców,wtedy sterownik steruje hamulcami,ale nie "oczekuje" potwierdzenia. W midi możesz na próbę zmostkować kolejno styki z luzowników i ZT,zobaczysz czy to coś zmieni.Sprawdź : stan sterownika-stan listew zaciskowych -wej 107 ,czy zmienia sie po zadziałaniu hamulców.
Awatar użytkownika
ferro
Nowy na forum
Nowy na forum

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
    Windows 7 Chrome

Wróć do Automatyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

• Reklama